O nas

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób. Nasza flota pokonuje trasy z Lublina, Bełchatowa, Łodzi, Częstochowy czy Wrocławia do Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji zarówno klientów indywidualnych, jak również biur pracy.
Choć przewozy międzynarodowe są trzonem naszej działalności, oferujemy też wynajem busów na terenie Lublina na wesela i inne uroczystości okolicznościowe. Niezależnie od trasy przewozu zapewniamy profesjonalną obsługę, punktualność i solidność.
Nie eksperymentujemy na polu bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie też sprawę z tego, że podróż jest męcząca, dlatego wypuszczają na trasę bus z Lublina do Niemiec lub bus Łódź-Monachium podejmujemy szereg działań. Mając na względzie komfort naszych klientów zatrudniamy logistyków, którzy wyznaczają najkrótsze trasy. Pracują dla nas również wyłącznie doświadczeni kierowcy.

Dzięki wartościom, na którym oparliśmy działanie naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczną i w pełni komfortową podróż każdemu z naszych klientów, który wynajmuje bus do Niemiec.

Dysponujemy niezbędnymi kwalifikacjami do prowadzenia naszej działalności. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewozu Osób oraz Licencję uprawniającą do Międzynarodowego Przewozu Osób.

W trosce o wysoki standard usługi każdy pasażer przewożony  naszą flotą posiada indywidualne ubezpieczenie przejazdu.

Sprawdź: busy do niemiec

Busy do Niemiec Lublin - Monachium (Niemcy) Busemdoniemiec.eu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien